Odpovídáme na Vaše dotazy

Stejně jako naše sestřičky na dotazy Vašich pacientů.

Jak přesně služba Sisty funguje?

Na začátku s Vámi probereme, jak to u Vás v ordinaci funguje. Jak jste zvyklí odbavovat požadavky pacientů, jak máte organizované ordinační hodiny atd. Naše sestřičky pracovaly v řadě ordinací, takže rychle pochopí co a jak, navíc k Vám po začátku spolupráce přijdou na zaučení.

Jakmile bude všechno jasné, přepojíme Vaše telefonní číslo do naší ústředny a naše sestřička začne odbavovat veškeré hovory. Sestřička v ordinaci tak bude mít více času věnovat se přítomným pacientům a Vás nebudou rušit přepojované hovory. Všechny odbavené požadavky přehledně zapíšeme do Vašeho ambulantního systému.

Jaké typy dotazů a požadavků umí Sisty vyřešit?

Po telefonu umíme vyřešit většinu nejčastějších požadavků. Z našich statistik vyplývá, že pacienti nejčastěji volají ohledně objednání, eReceptu a eNeschopenky. Všechny tyto věci umíme lékaři nachystat do jeho softwaru tak, aby s nimi měl co nejméně práce.

Požadavky na konzultaci s lékařem řešíme většinou tak, že s pacientem vybereme vhodný čas a lékař mu následně zavolá. V případě potřeby umíme hovor přepojit do ordinace, ale děláme to neradi – lékaře to zbytečně vytrhuje z péče o pacienta, který je fyzicky v ordinaci. A upřímně řečeno, v ambulantní sféře většina požadavků pár desítek minut počká. Naše sestřičky mají adekvátní vzdělání i dlouholetou praxi, taže dokáží naléhavost dotazu rozeznat.

S jakými ambulantními systémy služba funguje?

Naše sestřičky umí pracovat s AMICUS, MEDICUS, Smartmedixem… A klidně se naučí s novým. Pokud má software funkci kalendáře, je pro naši službu vhodný.

Pro jakou odbornost je Sisty vhodná?

Služba Sisty je vhodná pro všechny odbornosti, máme zkušenosti s praktickými lékaři i specialisty. Vždy nás zajímá fungování konkrétní ordinace a umíme se přizpůsobit.

Řešíte jen příchozí komunikaci, nebo i odchozí?

Záleží na Vaší preferenci, rádi pro Vás budeme organizovat preventivní prohlídky, zvát pacienty na očkování a tak dále.

Kdy je Sisty pro pacienty dostupná?

Vždy záleží na preferenci lékaře, ale nejlépe se nám osvědčilo kopírovat ordinační dobu plus přidat po 30 minutách před jejím začátkem a po konci. Díky naší ústředně ale žádný hovor není ztracený, pacientům voláme zpátky. Naše sestřička také může po konci ordinační doby zpracovávat administrativu atp.

Umí Sisty i jinou formu komunikace než telefon?

Ano, vedle telefonních hovorů pracujeme s SMS, e-mailem, Whatsappem, Viberem, případně můžeme do Vašich stránek zapracovat chatbota.

Kolik služba Sisty stojí?

Základní sazba za práci odborné a zkušené sestřičky odbavující veškerou Vaši příchozí komunikaci je 14.900 Kč měsíčně.

Pokud chcete, abychom za Vás i aktivně oslovovali klienty, zvali je na prevence, očkování, domlouvali registrace atd., tak si připlatíte dalších 9.900 Kč měsíčně.

Je služba Sisty konkurenční k platformám jako Medevio, Sestra Emmy a dalším?

Sisty funguje na jiném principu než uvedené platformy. Naším cílem je umožnit komunikaci všem pacientům, bez ohledu na to, jestli mají chytrý telefon a jak jsou digitálně zdatní. Kdo umí telefonovat, umí používat Sisty. Digitálním platformám, které cílí na technicky zdatné klienty tedy nekonkurujeme, naopak se s nimi můžeme vhodně doplňovat.

Díky naší technologické platformě umíme pacienty zvát i prostřednictvím SMS nebo organizovat hromadné kampaně. Zkrátka vhodně odkomunikujeme to, co zrovna potřebujete.

Co když k Vám nemůžu převést telefonní číslo?

Většina operátorů dnes umožňuje telefonní číslo převést. Pokud by to u Vás nešlo, nevadí, máme řešení. Založíme nové telefonní číslo a Vaše stávající na něj přesměrujeme. Změnu čísla poté Vašim pacientům opakovaně komunikujeme. Chvíli to trvá, ale nakonec se to povede. Víme to.

Už Sisty funguje v praxi?

Ano a ohlasy jsou skvělé! Konkrétní zkušenosti v budoucnu najdete na našem webu.

Kdo Sisty vymyslel?

Jsme skupina lidí, kteří mají více než deset let zkušeností v ambulantní péči. Jako zdravotní sestry, organizátorky VIP péče i produktoví manažeři nebo vývojáři ambulantních software.

Spojuje nás přesvědčení, že lékaři a sestry by měli mít maximum času na pacienta v ordinaci. Zároveň víme, že digitalizace je pomalá a pro většinu pacientů zatím nepoužitelná. Proto jsme vymysleli Sisty – službu pro každého, kdo umí telefonovat!

Zajímá Vás cokoli dalšího?

Zeptejte se! Ozveme se vám zpátky do dvou pracovních dnů.