Skvělý tým je základ
úspěchu

Naše zkušené sestry se mohou brzy stát členkami i Vašeho týmu.

Kdo je součástí týmu Sisty?

Zuzana Žúborová

Zdravotní sestra

Zuzka je zdravotní sestra jak z amerického akčního seriálu. Má za sebou 6 let na urologicko-onkologickém oddělení v nemocnici na Slovensku a 18 let jako ARO sestra na traumatologické JIP v Motole, kde působila i jako sálová sestra na emergency sálech.

Renata Novotná

Zdravotní sestra

Renata si v životě vyzkoušela i práci mimo zdravotnictví, ale tenhle obor je zkrátka poslání. Začala v roce 1991 ve VN Brno na interním lůžkovém oddělení, vyzkoušela si práci v domácí péči a posledních 5 let pracovala jako staniční sestra v ambulanci.

Michala Šimková

Recepční

Michala je recepční s více než 7letou praxí ve zdravotnických zařízení Canadian Medical a EUC. Zkušenosti sbírala také jako au pair a při práci pro firmu Apple. Plynně se domluví i s anglicky a německy hovořícími pacienty.

Vladimír Přikryl

Zakladatel

Vladimír působil více než 10 let na vrcholných pozicích v CompuGroup Medical pro Česko a Slovensko. Pracoval na softwarových řešení pro usnadnění práce lékařům a v hlavě se mu rýsovala služba, která by pomáhala i všem pacientům bez ohledu na to, jak chytrý mají telefon. Dnes je tu a jmenuje se Sisty.

Václav Čermák

Technický guru

Vašek se ve zdravotnictví a fungování ambulantních praxí pohybuje více než 10 let. Baví ho hledat nová řešení problémů, které přináší legislativa i běžný provoz lékařských praxí.

Chcete vyzkoušet Sisty bez rizika u Vás v ordinaci?